PVP Serverlar
Bu Alana Reklam Ver Bu Alana Reklam Ver Bu Alana Reklam Ver Bu Alana Reklam Ver Bu Alana Reklam Ver Bu Alana Reklam Ver 

suraa

STAT PUANLARI ŞÖYLE VERİLMELİDİR Suralar için Sp çok önemlidir. Arkadaşlar buyüzden statlar Bu şekilde olacak;

2sp – 1hp sp doldukdan sonra 2hp – 1dex gidin hp dolunca dex- kısmını doldurun ve en son olarak str ye verin str ztn en son 15 ile 19 arasında kalıyor. Evet Simdi Statlarımız Bitti Unutmayın Bunlar Kara Büyü Statları.

Şimdi Gelelim İtemlere Ve Efsunlara 1.Full Savunma Kritiksiz. 2.Normal Savunma Kritikli. 1.Full Savunma Kritiksiz. ———————————— Kara Büyü Zırhı +9 1.Max Hp 2.Kılıç 3.Bıçak 4.Çiftel 5.Rüzgar-simsek vb.

Arkadaşlar Eğer SW de Baron varsa Baron Giyin Çünkü Onların Büyülü Saldırısı Daha Çok Yoksa Önemli Degil Hortlak Kılıcı Alın. Kılıç +9

1.Yarı İnsan 2.Zeka 3.Büyü Hızı 4.Kritik 5.Delici(Ateş Hayaleti İçin Gerekli)

Kale Kask +9 1.Yarı 2.Büyü 3.Ok Savunması 4.Şimşek(kritik yeme şansınız azaltır) 5.Rüzgar(Delici yeme şansınızı azaltır)

Mest Eden Ayakkabı +9 1.Hp 2.Kılıç 3.Bıçak 4.Çiftel 5.Ok Savunması

Cennetin Gözü Kolye +9 1.Hp 2.Kılıç 3.Bıçak 4.Çiftel 5.Ok Savunması

Cennetin Gözü Küpe +9 1.Yarı 2.Kılıç 3.Bıçak 4.Çiftel 5.Ok Savunması

Cennetin Gözü Bilezik +9 1.Yarı 2.Büyü 3.Ok Savunması 4.Şimşek(Kritik yeme şansınız azaltır) 5.Rüzgar(Delici yeme şansınız azaltır)

Arkadaşlar Kalkan olarak 61 lwl kalkanlarından hepsini alın nedeni mesela savaşçıyla ws atarken şahin kalkan takarsınız. daha güçlü olursunuz. Kalkanlara Su Efsunlar Gelicek. 1.Zeka 2.Yarı 3.Sersem 4.Beden Bloklanması 5.ne gelirse önemli degil.

2.Normal Savunma Kritikli. ———————————— Kara Büyü Zırhı +9 1.max Hp 2.Kılıç 3.Bıçak 4.Çiftel 5.Rüzgar-simsek vb.

Arkadaşlar Eğer Sv de Baron varsa Baron Giyin Çünkü Onların Büyülü Saldırısı Daha Çok Yoksa Önemli Degil Hortlak Kılıcı Alın. Kılıç 1.Yarı İnsan 2.Zeka 3.Büyü Hızı 4.Kritik 5.Delici(Ateş Hayaleti İçin Gerekli)

Kale Kask +9 1.Yarı 2.Büyü 3.Ok Savunması 4.Şimşek(kritik yeme şansınız azaltır) 5.Rüzgar(Delici yeme şansınızı azaltır) Mest Eden Ayakkabı +9 1.Hp 2.Kılıç 3.Bıçak 4.Çiftel 5.Kritik Cennetin Gözü Kolye +9 1.Hp 2.Kılıç 3.Bıçak 4.Çiftel 5.Kritik Cennetin Gözü Küpe +9 1.Yarı 2.Kılıç 3.Bıçak 4.Çiftel 5.Ok Savunması Cennetin Gözü Bilezik +9 1.Yarı 2.Büyü 3.Delici(Ateş Hayaletini Güçlendirir.) 4.Şimşek(Kritik yeme şansınız azaltır) 5.Rüzgar(Delici yeme şansınız azaltır)

8.Kalkan Arkadaşlar Kalkan olarak 61 lwl kalkanlarından hepsini alın nedeni mesela savaşçıyla ws atarken şahin kalkan takarsınız. daha güçlü olursunuz. Kalkanlara Su Efsunlar Gelicek: 1.Zeka 2.Yarı insanlara karşı güç 3.Sersemletmeye karşı bağışıklılık 4.BedenBloklanması 5.Rastgele önemli degil.


 BU BİLGİYİ ARKADAŞLARINIZLA PAYLAŞIN!
Yazan: MeTRoPoL      Okunma: 13016      Tarih: 06.06.2016      Etiketler: 5/5 Sura Efsunları , 5/5 Efsunlar , Sura Efsunları ,

 YorumlarBanner Reklam Alanı

(VIP) Server Tanıtımı

Bu Alana Reklam Vermek için İletişim Bölümünü Ziyaret Ediniz

İstatislikler

Metin2 Server
67
Knight Server
47
Silkroad Server
2
Wolfteam Server
0
Agario Server
8
Slitherio Server
0
Blog Sayısı
7
Kayıtlı Kullanıcı
64
Online Kullanıcı
2

PVPServerlar.NET

Günümüzde en çok oynanan oyunların başında şüphesiz Metin2 PVP Serverlar Bulunuyor, Genellikle genç kesimin oluşturduğu bu oyunlar giderek gelişmektedir ve PVP Serverlar'a yeni bir heyecan katmaktadır. Bu sebeple kitlesi çok yüksektir. Bu geniş kitlenin arayışlarına cevap verebilmek adına Web Sitemizi faaliyete geçirmiş bulunmaktayız. Özgürce PVP Server Tanıtımlarınızı Yapabileceğiniz Bir Platformdur. Tanıtımını Yapabileceğiniz PVP Serverlar'dan Bazıları; Metin2 PVP Serverler, Knight PVP Serverler, Silkroad PVP Serverler, Wolfteam PVP Serverler, Agario PVP Serverler, Slitherio PVP Serverler dir. Sitemizi ziyaret eden tüm kullanıcılara hayırlı olsun.


Metin2 Hileleri ve Bir çok Oyunun Hilelerini Metin2Force'da Bulabilirsiniz.