PVP Serverlar
Bu Alana Reklam Ver Bu Alana Reklam Ver Bu Alana Reklam Ver Bu Alana Reklam Ver Bu Alana Reklam Ver Bu Alana Reklam Ver 

Birbirinden özel 7 farklı oyun mod’u bulunmaktadır. FFA , FFA FUN , FFA GİANT, Agario Strike, FFA Speedy ve Rainbow Speedy ve Pro Split oyun modları başlıca özellikleri

 

FFA : Klasik agario oyun modudur.

 

FFA GIANT : Kolay büyüyebileceğiniz yemlerin büyük ve çok olduğu eğlenceli bir moddur.

 

Agario Strike : Hepimizin bildiği CS GO oyunundan esinlenerek büyük istek üzerine çıkarılmış strike modu farklı ve özel kılan server’dır Strike’de W ya basarak rakiplerinize diken fırlatabilirsiniz , böylelikle rakibinizi patlayabilir.

 

FFA FUN : Bu mod tamamen eğlence üzerine kurulmuş başlangıcta 500 puan veren ve etrafa sacılmış ufak ücreleri topladığınızda 30 ile 50 arasında puan toplayan büyük skorlara imza atabileceğiniz Agariofun serverine has bir moddur.

 

FFA Speedy : Rakiplerinizle beraber adı üstünde Speedy yani hız anlamına gelmektedir. Hızlı bir başlanğız yaparak rakiplerinizi geride bırakabilir ve çabuk büyüyebilirsiniz.

 

Rainbow Speedy : Gökkuşağından rengini alan yanıp sönen hücreler doğrultusunda hızlı haraket edebilir , ve rengarek yanıp sönen hücreleri toplayabilirsiniz.

 

Pro Split : Profesyonellere yönelik geliştirilmiş bu modda hızlı ve biraz da şanslı olan uzun süre lider oluyor. Deneyin ama çabuk pes etmeyin :)

 

siteadı.com'da bulunan exta online oyunlar

 

Agario Solo : Mouse hareket ettirek oynayabileceğiniz bu tek kişilik modda fazla sinirlenmeyin ve mouse unuzu kırmayın. Solo Agario

 

Slitherio : Eski telefonlarımızdaki yılan oyunu ve agario birleşti ortaya slitherio çıktı

 

Extra özellikleri ise;

 

Skin Galerisi: Agario Oyuncularının en sevdigi popüler avatar resimleri barındıran skinler

 

Minimap : Birbirinizden haberdar olmak için kurulan mini map oyuna incelik ve heyecan katmıştır.

 

Chat: Bu özellik sayesinde oyuncularla hoş sohbetler edip keyifli dakikalar geçirerek oyun oynuyabilirsiniz. En önemli olay ise güven meselesidir. Kesinlikle argo kelimeler, spam ve reklam yapmak engellenmiştir.

 

Screen Shot : Oyundaki zaman çok önemlidir. Zamanınızı değerlendirmek ve ölümsüzleştirmek adına eklenmiş ekran kaydetme özelliği yüksek skorlar elde ettğinizde hemen screenshot’a tıklayarak ss almak ve sosyal medya hesaplarınızdan oyunu ve kendinizi etiketlemek böylece popülerliginiz tavan yapmış olacaktır.

 

Agario pvp serverinde son özellik ise oyundayken ekranın alt tarafında bulunan Dark Tema , Chat Gizle , Skin Kapat gibi seceneklerde Oyunculara kolaylık sağlamıştır. Http://agariowun.com


 BU BİLGİYİ ARKADAŞLARINIZLA PAYLAŞIN!
Yazan: loreru      Okunma: 10744      Tarih: 19.09.2016      Etiketler:

 YorumlarBanner Reklam Alanı

(VIP) Server Tanıtımı

Bu Alana Reklam Vermek için İletişim Bölümünü Ziyaret Ediniz

İstatislikler

Metin2 Server
67
Knight Server
47
Silkroad Server
2
Wolfteam Server
0
Agario Server
8
Slitherio Server
0
Blog Sayısı
7
Kayıtlı Kullanıcı
64
Online Kullanıcı
1

PVPServerlar.NET

Günümüzde en çok oynanan oyunların başında şüphesiz Metin2 PVP Serverlar Bulunuyor, Genellikle genç kesimin oluşturduğu bu oyunlar giderek gelişmektedir ve PVP Serverlar'a yeni bir heyecan katmaktadır. Bu sebeple kitlesi çok yüksektir. Bu geniş kitlenin arayışlarına cevap verebilmek adına Web Sitemizi faaliyete geçirmiş bulunmaktayız. Özgürce PVP Server Tanıtımlarınızı Yapabileceğiniz Bir Platformdur. Tanıtımını Yapabileceğiniz PVP Serverlar'dan Bazıları; Metin2 PVP Serverler, Knight PVP Serverler, Silkroad PVP Serverler, Wolfteam PVP Serverler, Agario PVP Serverler, Slitherio PVP Serverler dir. Sitemizi ziyaret eden tüm kullanıcılara hayırlı olsun.


Metin2 Hileleri ve Bir çok Oyunun Hilelerini Metin2Force'da Bulabilirsiniz.