PVP Serverlar
Bu Alana Reklam Ver Bu Alana Reklam Ver Bu Alana Reklam Ver Bu Alana Reklam Ver Bu Alana Reklam Ver Bu Alana Reklam Ver 

PVPServerlar.NET Sitemiz 10.05.2016 Tarihinde Açılmıştır.

PVPServerlar 1

Merhaba arkadaşlar, PVPServerLar.NET Tanıtım sitesini açmış bulunuyoruz. Bir çok PVP Server'in en büyük sorunu olan reklam ve tanıtım problemi artık ortadan kalkıyor. PVP Serverların Gelişmesine destek olmak amacı ile bu siteyi açtık. Siz değerli pvp server sahipleri artık oyuncu konusunda sıkıntı çekmeyecek. Sizden gelen isteklerin doğrultusunda Pvpserverlar.NET sitesinde PVP Kategorisini dahada arttırabilirsiz, bunun için iletişim kısmından bize ulaşın. Metin2 PVP, Knight PVP, Silkroad PVP, Wolfteam PVP, Agario PVP, Slitherio PVP Kategorilerine göre PVP Serverlerinizi Ekleyebilirsiniz.

Kısaca PvpServerlar.NET özelliklerinden bahsetmek istiyorum. Server Ekle Kısmından PVP Serverinizi Ekleyebiliriz. Googleda dahada yükselmeniz için Blog Ekle kısmıda Bulunuyor. PVP Serverinizi daha geniş kapsamlı tanıtabilirsiniz. Uzun yazılar size google tarafından daha fazla kullanıcı çekecektir. Hergün Blog Kısmına Farklı tanıtım konuları ile girip PVP Serverinizin Linkini ekleyin, Oyuncularınızın arttığını göreceksiniz. Ayrıca PVP Serverinizi eklediğinizde size özel bir kod verilecektir, Bu kodu Web sitesinize yerleştirmeniz gerekir.

Bu Kodu Web sitemize neden yerleştirmeliyiz ? Bu Kodu sitenize yerleştirdiğinizde oyuncularınız siteniz için OY kullanacaktır. Ne kadar çok OY Kullanılırsa, PVP Serveriniz Sitemizde Okadar üstte çıkacaktır.


 BU BİLGİYİ ARKADAŞLARINIZLA PAYLAŞIN!
Yazan: MeTRoPoL      Okunma: 13247      Tarih: 06.06.2016      Etiketler: PVP Serverlar , PVP Serverler , Metin2 PVP , Knight PVP , Silkroad PVP , Wolfteam PVP , Agario PVP , Slitherio PVP ,

 YorumlarBanner Reklam Alanı

(VIP) Server Tanıtımı

Bu Alana Reklam Vermek için İletişim Bölümünü Ziyaret Ediniz

İstatislikler

Metin2 Server
67
Knight Server
47
Silkroad Server
2
Wolfteam Server
0
Agario Server
8
Slitherio Server
0
Blog Sayısı
7
Kayıtlı Kullanıcı
64
Online Kullanıcı
1

PVPServerlar.NET

Günümüzde en çok oynanan oyunların başında şüphesiz Metin2 PVP Serverlar Bulunuyor, Genellikle genç kesimin oluşturduğu bu oyunlar giderek gelişmektedir ve PVP Serverlar'a yeni bir heyecan katmaktadır. Bu sebeple kitlesi çok yüksektir. Bu geniş kitlenin arayışlarına cevap verebilmek adına Web Sitemizi faaliyete geçirmiş bulunmaktayız. Özgürce PVP Server Tanıtımlarınızı Yapabileceğiniz Bir Platformdur. Tanıtımını Yapabileceğiniz PVP Serverlar'dan Bazıları; Metin2 PVP Serverler, Knight PVP Serverler, Silkroad PVP Serverler, Wolfteam PVP Serverler, Agario PVP Serverler, Slitherio PVP Serverler dir. Sitemizi ziyaret eden tüm kullanıcılara hayırlı olsun.


Metin2 Hileleri ve Bir çok Oyunun Hilelerini Metin2Force'da Bulabilirsiniz.