Gönderen Konu: Forum Kuralları  (Okunma sayısı 158 defa)

Admin

  • Yönetici
  • Üyeler
  • *
    • Profili Görüntüle
Forum Kuralları
« : Nisan 17, 2019, 07:45:58 ÖÖ »
Merhaba değerli pvpserverlar.net üyeleri ve ziyaretçileri, her forumda olduğu gibi bizim platformumuzun da kuralları bulunmaktadır. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmemiz için sizlerin bu kurallara uymanız gerekmektedir. Bizim bu platformda en dikkat ettiğimiz şey düzendir. Düzen, saygı ve sevgi çerçevesinde paylaşımlarınızı yapmanız gerekir. Pvpserverlar.Net adresini ziyaret eden ve üye olan herkes bu kuralları kabul etmiş sayılmaktadır.

FORUM KURALLARI

1 - 5651 sayılı kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K'nın 125. Maddesine göre paylaşımlardan paylaşımı yapan üyeler sorumludur. Şahısların yazdıkları yazılardan dolayı pvpserverlar.net hiç bir şekilde mesuliyet kabul etmez.

2- Türkiye Cumhuriyeti'nin temel değerlerine ve büyük önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK'e yönelik karalayıcı ve aşağılayıcı mesajlar yazmak ne olursa olsun yasaktır ve pvpserverlar.net platformunda yeri yoktur.

3- Topluluklar hakkında tahrik edici ve ufak düşürücü yazılar yazılamaz. (Örnek: Milletler arası ayrım yapılması.) Nedeni ne olursa olsun bu yazıları paylaşan kişiler forum yönetimi tarafından platformdan uzaklaştırılacaktır.

4- Tehdit edici, münakaşaya yol açacak, hakaret içeren, küfürlü, örf ve adetlere karşı, nefret dolu, siyasal veya çok miktarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, ırk farkına yönelik yazılar göndermek ve materyaller kullanmak; forum yöneticilerini ve kullananlarını küçümser davranışlar sergilemek ne olursa olsun yasaktır.

5- Mesajlarda bütün kelimeleri kalın, eğik, altı çizili, büyük, aynı yazı tipi ile yada tamamen renkli yazmak yasaktır. Sadece vurguladığınız kelimeleri bu şekilde yazınız.

6- Forum dili Türkçe'dir. Platformumuzda başka dillerin konuşulması ve paylaşım yapılması yasaktır. Türkçe yazım ve noktalama kurallarına uyulması önemlidir.

7- Konu başlıkları isteğinizi tam anlatır bir şekilde oluşturulmalıdır. "Acil", "Yardım", "Bir Bakar mısınız?" şeklinde başlıkların açılması yasaktır. Konu başlıkları hepsi büyük karakterden oluşamazdır.

8- Para kazanmak için kısaltılmış bağlantılar kullanmak, backlink kasmak için mevzu açmak ve mesajlar yazmak ne olursa olsun yasaktır.

9- Bir mesajın altına üst üste gelmeyecek şekilde mesaj atabilirsiniz. Platformumuzda spam, flood, üste taşıma gibi şeyler üyeler tarafından yasaktır. Tespit edilmesi halinde konu silinir ve yapan kullanıcılar forumdan uzaklaştırma alırlar.

10- Her konuyu platformumuzda bir kere paylaşabilirsiniz. Birden fazla olan konular platformdan silinecektir.

11- Platformumuzda Multi üyelik yasaktır. Tespit edilmesi halinde kullanıcının tüm üyelikleri sınırsız bir şekilde kapatılacaktır.


Pvpserverlar.Net yönetim ekibi yukarıdaki forum kurallarını istediği gibi düzenleyebilir, ekleme yapabilir, madde çıkartabilir. Bu gibi durumlarda bu konu düzenlenecektir. Forum kurallarının en güncel hali şu an burada yer almaktadır. Forumumuz da gezinen herkes (Üye veya ziyaretçi) bu kuralları kabul etmiş olurlar. Herkese iyi forumlar dileriz. Sağlıcakla kalın...