subwaysurfershizliol
Bu Alana Reklam VerBu Alana Reklam VerBu Alana Reklam VerBu Alana Reklam VerBu Alana Reklam VerBu Alana Reklam Ver

 Üyelik Formu

Kullanıcı Adı
Şifre
Şifre (Tekrar)
E-Mail
Doğum Günü

 Yasal Uyarı

Sitemiz (www.PVPServerlar.NET) pvp server tanıtımlarını barındırmakta olup oyunculara/sunuculara yardımcı olmayı hedeflemiştir. Sitemizde 5651 sayılı kanunun ilgili maddesine göre sitemiz 'yer sağlayıcı' olarak görev yapmaktadır ve üyeler yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Oluşan veya oluşabilecek durumlardan sitemiz sorumlu tutulamaz ancak iletişim'e geçildiği takdirde ilgili içerik sitemizden 3 (üç) iş günü içerisinde kaldırılır. Tüm kullanıcılar Yasal Uyarı ve Site Kullanım Koşullarını Okumakla Yükümlüdür.

 Site Kullanım Koşulları

 www.PVPServerlar.NET sitesi ve bu alandaki tüm sayfalar aşağıdaki maddelerde site veya sitemiz adı altında isimlendirilmiştir.
 Siteye üye olurken kolay hatırlayabileceğiniz kullanıcı adı ve şifre seçiniz. Kullandığınız kullanıcı adı ve e-posta adresini tekrar kullanamayacağınızı unutmayınız.
 Siteye yazılan yazılardan tamamen yazan kullanıcı sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez. Sitemize üye olan her kullanıcı bunu kabul etmiş sayılır.
 Siteye üye olan kullanıcılar doldurdukları bilgilerin doğruluğunu kabul ve taahhüt eder. Kaydetmiş olduğu bilgilerden doğabilecek her türlü zarar ve ziyandan kullanıcı sorumlu tutulacaktır
 Serverinizi siteye bir kere ekleyebilirsiniz ve bir kere oylamaya dahil olabilir.
 Oylamaya hile karıştıran her serverin oyları silinir veya server yayından kaldırılır.
 Sitemiz gerekli gördüğü durumlarda haber verilmeksizin yazıları değiştirme veya kaldırma yetkisini kendinde saklı tutar.
 Siteye üye olan herkez kuralları kabul etmiş sayılır.


Banner Reklam Alanı

(VIP) Server Tanıtımı

Bu Alana Reklam Vermek için İletişim Bölümünü Ziyaret Ediniz

İstatislikler

Metin2 Server
67
Knight Server
47
Silkroad Server
2
Wolfteam Server
0
Agario Server
8
Slitherio Server
0
Blog Sayısı
7
Kayıtlı Kullanıcı
64
Online Kullanıcı
1

PVPServerlar.NET

Günümüzde en çok oynanan oyunların başında şüphesiz Metin2 PVP Serverlar Bulunuyor, Genellikle genç kesimin oluşturduğu bu oyunlar giderek gelişmektedir ve PVP Serverlar'a yeni bir heyecan katmaktadır. Bu sebeple kitlesi çok yüksektir. Bu geniş kitlenin arayışlarına cevap verebilmek adına Web Sitemizi faaliyete geçirmiş bulunmaktayız. Özgürce PVP Server Tanıtımlarınızı Yapabileceğiniz Bir Platformdur. Tanıtımını Yapabileceğiniz PVP Serverlar'dan Bazıları; Metin2 PVP Serverler, Knight PVP Serverler, Silkroad PVP Serverler, Wolfteam PVP Serverler, Agario PVP Serverler, Slitherio PVP Serverler dir. Sitemizi ziyaret eden tüm kullanıcılara hayırlı olsun.


Metin2 Hileleri ve Bir çok Oyunun Hilelerini Metin2Force'da Bulabilirsiniz.